osiąnięcia

2017/2018

  • 15th International Violin Competition Young Paganini (Legnica, 26-28.04)
    - GRAND PRIX
    - nagroda specjalna za najlepsze wykonanie
    utworu Niccolo Paganiniego w grupie starszej
    - nagroda specjalna, występ z Filharmonią Sudecką w Wałbrzychu
    -nagroda specjalna, występ z Filharmonią Warmińsko-Mazurską w Olsztynie
  • 1 miejsce - 14th Internationa Georg Philipp Telemann Violin Competition
    (Poznań, 25.03.-27.03)


     


2015/2016

  • V Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy im. Rodziny Grobliczów uczniów szkół muzycznych II stopnia
    w Krakowie (Kraków 7-10.12.2016):
    - Grand Prix i I miejsce
    - nagroda specjalna – SKRZYPCE, kopia Groblicza z główką smoka wawelskiego
    - Nagroda za najlepsze wykonanie utworu” Melancholy” Janusza Bieleckiego, ufundowana przez Fundację Bielecki Art
    - Nagroda specjalna Prezydenta Miasta Krakowa
    - Nagroda specjalna Dyrektora Filharmonii Krakowskiej – koncert z orkiestrą Filharmonii Krakowskiej 13.06.2017
    - Nagroda specjalna Europejskiego Centrum Muzyki Krzysztofa Pendereckiego –
    recital podczasMiedzynarodowego Festiwalu EMANACJE -07'2017
  • STYPENDIUM WROCŁAWSKIEGO KLUBU Soroptimist International, 29.01.2016
  • Występ podczas uroczystego Balu Soroptimist International w Narodowym Forum Muzyki
    we Wrocławiu (Wrocław 29.01.2016)
  • STYPENDIUM MINISTRA KULTURY I DZIEDZICTWA NARODOWEGO za osiągnięcia artystyczne (6.11.2015)
  • 4 nagroda - XIII Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy im. H.Wieniawskiego i K.Lipinskiego w Lublinie (Lublin 10-19.09.2015)

     


2014/2015

  • 1 nagroda na Ogólnopolskich Spotkaniach Młodych Skrzypków, im.prof. M.Ławrynowicza, (Płock 10-15.03.2014)
  • występ w nowojorskiej Carnegie Hall , Nowy Jork, USA, 21.06.2015
  • 1 nagroda - XXIV New York International Artists Association Violin Competition (New York 15.04.2015)
  • STYPENDIUM PREZYDENTA MIASTA LEGNICY za wybitne osiągnięcia artystyczne w roku szkolnym 2014/2015
  • STYPENDIUM MINISTRA KULTURY I DZIEDZICTWA NARODOWEGO za osiągnięcia Artystyczne  (6.11.2014)
     


2012/2013

  • 1 nagroda - XXIV International FLAME Competition (Paryż 29.04 - 8.05.2013)
  • 1 nagroda - III Ogólnopolski Konkurs Instrumentów Smyczkowych (Elbląg 19 -21.04. 2013)


2011/2012

  • I nagroda specjalna - XXIII International Concours FLAME (Paryż 16-25.04.2012)
  • Koncert z orkiestrą w Rachmaninov Hall, 01.04.2012, Tchaikovsky Conservatory (Moskwa)
  • III miejsce - 10th International Russian Rotary Children Music Competition
    (Moskwa 31.03-01.04.2012)
  • I miejsce - VII Ogólnopolskie Dziecięce Spotkania Skrzypcowe im. prof. Mirosława Ławrynowicza (Płock 11-14.03.2012)
  • I miejsce i nagroda specjalna - I Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy 'Bajeczna Miniatura'
    (Elbląg 8-10.03.2012)
  • I miejsce - Makroregionalne Przesłuchania Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I st. Centrum Edukacji Artystycznej w Warszawie (Chorzów 16.02.2012)
  • I miejsce - XXXVII Konkurs Bachowski im. Stanisława Hajzera (Zielona Góra 2-4.12.2011)
  • I miejsce oraz nagroda specjalna za „Najlepsze wykonanie gamy” na Międzynarodowym Konkursie Młodych Skrzypków „BĘDĘ WIRTUOZEM” (Kraków 24-27.11.2011)

     


2010/2011

  • GRAND PRIX - International Music Competition „SFORZANDO” (Berlin, 25-26.06.2011)
  • GRAND PRIX - V Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy „Mistrz Literatury Dziecięcej Oskar Rieding” (Warszawa, 9 - 12. 06. 2011)
  • I miejsce - Wielkopolski Konkurs Wykonawczy (Poznań, 9.05.2011)
  • I miejsce - złoty medal na XV Międzynarodowym Konkursie Skrzypcowym im. J.Muziky
    (Czechy, 16-17.04.2011)
  • I miejsce - IX Międzyszkolnym Konkursie na Miniaturę (Zgorzelec, 11-12. 04. 2011)
  • I miejsce - nagroda specjalna za najlepsze wykonanie utworu N.Paganiniego w gr. młodszej, nagroda dla najmłodszego finalisty konkursu Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy „Młody Paganini” (Legnica, 7-10.04.2011)
  • I miejsce - XIII Konfrontacje Młodych Skrzypków Szkół Muz. I st. (Świdnica, 2.04.2011)
  • I miejsce - Ogólnopolskie Przesłuchania Uczniów Klas Skrzypiec i Altówki Szkół Muzycznych I st. Centrum Edukacji Artystycznej
    (Warszawa 24-25.03.2011)


     

 

2009/2010

  • I miejsce - XVII Muzyczne Prezentacje Młodych Skrzypków (Bystrzyca Kłodzka, 13-14.05. 2010)
  • I miejsce - Ogólnopolski Festiwal Skrzypcowy (Kielce, 9-10.05.2010)
  • I miejsce - Wielkopolski Konkurs Wykonawczy (Poznań, 26.04.2010)
  • I nagroda - V Ogólnopolski Turniej Młodych Skrzypków (Nysa, 23-14.04.2010)
  • I nagroda i nagroda specjalna (udział w Międzynarodowym Kursie Interpretacji
    w Łańcucie)
  •  VI Ogólnopolskie Spotkania Skrzypcowe
    im. Prof. M. Ławrynowicza (Płock, 17-20.04.2010)
  • I miejsce - VIII Międzyszkolny Konkurs Miniatur (Lubań, 25.03.2010)
  • I miejsce i nagroda Prezydenta Wrocławia
    - X Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy
    im. G. Bacewicz (Wrocław 15-18.03.2010)


     


2008/2009

  • I miejsce - (II miejsca nie przyznano) XVI Muzyczne Prezentacje Młodych Skrzypków (Bystrzyca Kłodzka, 14-15.05.2009)
  • II miejsce - XIII Międzynarodowy Konkurs Skrzypcowy „Talents for Europe”
    (Dolny Kubin, Słowacja, maj 2009)
  • II miejsce (I nie przyznano) - Międzynarodowy Konkurs im. J.Kociana (Usti, Czechy, maj 2009)
  • I miejsce i nagroda specjalna za najwyższa punktację na VII Międzyszkolnym Konkursie na Miniaturę (Zgorzelec, 9.03.2009)
  • I miejsce - Szkolny Konkurs na Miniaturę (Legnica, maj 2009)

     


2007/2008

  • I miejsce - XV Muzyczne Prezentacje Młodych Skrzypków (Bystrzyca Kłodzka, maj 2008)
  • I miejsce - Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy „Vivaldi 330” (Wieliczka, kwiecień 2008)
  • I miejsce oraz nagroda specjalna za indywidualność
    - VI Międzyszkolny Konkurs Miniatur
    (Lubań, marzec 2008)
  • I miejsce - IV „Turniej Przyjaźni” (Żagań, luty 2008)
  • I miejsce - Szkolny Konkurs na Miniaturę (Legnica, maj 2008)